День відкритих дверей

14 грудня у коледжі відбувся День відкритих дверей. Гостинно зустріли в навчальному закладі майбутніх абітурієнтів – випускників шкіл, професійно – технічних закладів та їх батьків. Для них було підготовлено цікаві презентації спеціальностей, проведено екскурсії по кабінетах і лабораторіях.
Пізнавальним для школярів було спілкування зі студентами, які поділилися своїми враженнями від навчання, організації дозвілля, умовами проживання в гуртожитку. Активну участь у заході взяли викладачі випускових циклових комісій, які розповіли про переваги навчання у коледжі.
Випускникам шкіл було продемонстровано рекламний фільм про коледж та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців.
Пізнавальним став виступ випускника Максима Ольховика, засновника та директора сервісного центру «Добрий майстер», який розповів про роль коледжу у його становленні як фахівця і особистості.
Зацікавили присутніх тематичні майстер-класи , підготовлені викладачами і студентами. Школярі мали можливість долучитись до їх проведення.
Під час зустрічі з адміністрацією заступник директора з навчальної роботи Олександр Зігунов акцентував увагу на особливостях прийому до навчального закладу у 2020 році, питаннях актуальності спеціальностей, подальшої можливості навчання і працевлаштування.
Школярі отримали змістовні відповіді на питання та позитивні емоції від закладу.