День позитиву

17 квітня в бібліотеці коледжу пройшов захід для студентів, що проживають у гуртожитку «Година позитиву», спрямований на формування позитивного ставлення до власного життя та розуміння його цінності. Сьогодні вже загальновідомо: саме навички позитивного сприйняття світу та себе дозволяють отримати перемогу у будь-яких ситуаціях та змінити іх на краще.

Бібліотекарі Паутова А.М. і Скиба Л.В. надали змістовну інформацію про переваги позитивних думок та про те, як навчитися позитивно мислити. Цікаві відеоролики доповнили ряд вражень студентів, налаштувавши їх на веселий настрій.

Психолог Резніченко О.О. провела практичні заняття з учасниками заходу. Студенти в ігровій формі розв’язували життєві ситуації, шукали «позитивне в негативному» при цьому залучали свою фантазію, почуття гумору. Учасники працювали в командах. Кожна команда створила свій колаж «Джерела позитиву» і презентувала його. Студенти залишили свої побажання на «Дошці гарного настрою» і на згадку про зустріч отримали подарунки – листівки- мотиватори.

Продуктивно на заході працював I «Ловець посмішок», зібравши колекцію памя’тних світлин.

Дякуємо всім, хто приймав участь, і запрошуємо приєднатися до нас у наступних заходах.