Чисте довкілля

Коли ворог завдає непоправної шкоди довкіллю, важливо дбати і вживати заходи для збереження навколишнього середовища, формувати екосвідомість у громадян, зберігати цінні осередки природи. З цією метою студенти та працівники коледжу провели екологічну акцію ” Чисте довкілля”.
У Сумах багато мальовничих куточків природи, які, на жаль, засмічені людьми. Річка Стрілка, що протікає неподалік коледжу, з останніх сил намагається вижити, оскільки обміліла, берег заріс чагарниками, укрився купою непотребу. Тому другий рік поспіль коледж на добровільних засадах прибирає цей живописний осередок природи, щоб надати йому первозданного вигляду.
Акцію розпочали з інструктажу з техніки безпеки. Отримавши рукавички та пакети для сміття, відправилися на вибрану локацію. Протягом кількох годин назбирали більше 10 пакетів відходів, що засмічували навколишнє середовище.
Щиро дякуємо кожному, хто долучився до акції. Прибирання природних зон- це можливість внести свій вклад у збереження природного багатства нашої країни.