Бібліотечний травневий калейдоскоп.

 

Травень місяць був насиченим святами та ювілейними датами. До знаменних та пам’ятних дат в бібліотеці коледжу було організовано ряд цікавих виставок.

«Великдень іде – свято в душі несе» – на якій представлені великодні традиції та обряди, а також підібрані кращі рецепти та технології пасхальної випічки.

Книжкова виставка до Дня пам’яті та примирення: «Не серед нас, та разом з нами. В серцях, у пам’яті, в думках». Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми пам’ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю. Вічна слава тим, хто не повернувся з війни.

Книжкова  виставка до Дня матері та міжнародного Дня сім’ї: «Материнство – це диво». Основна мета виставки – представити документальну базу для формування родинного виховання на сучасному етапі. Особлива увага звернена на материнське виховання в українській родині.

Книжкова виставка: «На побачення з Європою» до Дня Європи в Україні, який відзначають щороку у третю суботу травня. Україна, Європейська держава, яка поділяє спільну історію та цінності з країнами Європейського Союзу. Заочна подорож  до Європи допоможе більше дізнатися про наших сусідів.

Книжкова виставка: «Велетень духу і лицар свободи».                 14 травня виповнилося 150 років від дня народження Василя Семеновича Стефаника, українського письменника. «Василь Стефаник був плоть від плоті, кість від кості трудового народу. Він горів його болем, страждав його стражданнями… Ми шануємо пам’ять Василя Стефаника як прекрасного письменника і громадянина, кришталево чесну людину» (Максим Рильський»).