Асоціативний тест «3 питання»

Цей тибетський тест знає всю правду. Постарайтеся не давати собі часу на роздуми і відповідати перше, що спадає на думку.

Вимкніть на час свою логіку, розслабтеся і дайте відповідь всього на 3 питання, які спрямовані на гру з вашою підсвідомістю.

Якщо необхідно, візьміть олівець і папір, для того щоб записати ваші відповіді. В кінці тесту ви дізнаєтеся дещо важливе про себе і своє життя. Поїхали!

1.Уявіть, що перед вами 5 цих тварин. Розмістіть їх в будь-якому порядку, який вам подобається:

Корова,

Тигр,

Вівця,

Кінь,

Порося

2.Опишіть одним прикметником кожне слово з цього списку:

Собака – …

Кіт – …

Щур – …

Кава – …

Море – …

3.Подумайте про 5 знайомих вам людей, які важливі для вас в житті. Виберіть для кожного з них один із запропонованих кольорів. Для кожного кольору можна вибрати тільки 1 людину:

Жовтий – …

Помаранчевий – …

Червоний – …

Білий – …

Зелений – …

А тепер подивимося на результати:

У відповіді на перше питання визначаються ваші життєві пріоритети: Корова означає кар’єру. Тигр – це почуття власної гідності. Овечка – це любов. Кінь означає сім’ю. Порося символізує гроші.

З відповідей на друге питання ви можете дізнатися, яким ви підсвідомо бачите своє життя. Ваша асоціація з собакою – мається на увазі ваша власна особистість. Ваша асоціація з котом  – символізує особистість вашого партнера. Ваш опис щура – має на увазі ваших ворогів. Ваша асоціація з кавою – це ваше ставлення до сексу. Ваш опис моря означає ваше власне життя та теперішні події в ньому.

Кольори визначають ваше ставлення до згаданих людей: Жовтий – людина, яку ви ніколи не забудете і яка має сильний вплив на ваше життя. Помаранчевий – людина, яка для вас є справжнім другом. Червоний – людина, яку ви щиро любите. Білий – ваша рідна душа. Зелений – людина, спогади про яку будуть з вами все життя.

Кажуть, що точність цього тесту складає 97%. А які ваші результати?