9 та 10 березня – Шевченківські дні

У нашому коледжі з 9 та 10 березня 2017 року пройшли Шевченківські дні.Живе Кобзар у пам’яті народу,
Живуть його слова, і мрії, і думки.
Хоч зазнавав великі перешкоди,
Та спадщина його сягла віки.

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка, славетного і величного митця, людини планетарного масштабу.

У нашому коледжі з 9 та 10 березня 2017 року пройшли Шевченківські дні.
У приміщенні читального залу бібліотеки навчального закладу була оформлена книжкова виставка-інсталяція “Багатогранність таланту Т.Г.Шевченка”, присвячена 203-й річниці від дня народження співця вільної України, геніального поета, прозаїка, драматурга, мислителя, історика, етнографа, фольклориста, талановитого художника.
Викладачі Омельченко О.М., Ніколаєнко Н.А. та ведучі виховного заходу «Вінок шани Кобзарю» Овдієнко К. та Тараненко Н. розповіли про життя і творчість митця, про його безмежну любов до рідної землі. Учасники заходу читали свої улюблені вірші Тараса Григоровича Шевченка. Крикунова А. підготувала цікаву презентацію про перебування поета на Сумщині.
Найчастіше ми говоримо і чуємо про Тараса Григоровича як про видатного українського поета. Але це був ще й талановитий художник, графік, офортист. Саме ця грань творчої спадщини поета була представлена уявною подорожжю до шевченківської картинної галереї «І говорило полотно…».
Переглянувши кінострічку «Воскресіння» про життя і творчість Великого Кобзаря, глядачі знов поринули у світ думок палкого патріота, його почуттів, переживань, страждань.
2017 – рік Японії в Україні, тому студенти зацікавлено переглянули відеоролик про Чарлі Сакума – японця, який грає на бандурі і виконує пісні на слова Тараса Григоровича.
На сучасному етапі розвитку України саме Т. Г. Шевченко та його творчість є духовними наставниками, прикладом справжньої відданості і любові до рідної землі, рідного народу.