Первинна профспілкова організація здобувачів вищої освіти ВСП “СФК НУХТ” надає студентам правовий і соціальний захист. Це – неприбуткова громадська організація, яка знає права та обов’язки студентів, захищає їх, відстоює права та інтереси колективу. У академічних групах інтереси студентів представляє профорг групи.

Профспілка студентів коледжу допомагає їм знайти справу до смаку. Вона допоможе студентам, якщо вони зіткнулися з порушенням своїх прав; виявилися у важкому матеріальному положенні; мають потребу оздоровитися; хочуть гарно відпочити на канікулах; люблять брати участь у творчих вечорах, веселих заходах, їздити на екскурсії, ходити до театрів, на дискотеки тощо.

Членом профспілки може стати будь-який студент (бюджет чи контракт). Профспілка допоможе провести 4 роки  студентського життя з користю, зробить його цікавим, заповнить вільний час різноманітними подіями; допоможе розвинути в собі лідерські якості, які обов’язково знадобляться у самостійному професійному житті.

Студентська профспілка ВСП “СФК НУХТ” організовує різноманітний відпочинок для своїх студентів. Також профком здійснює централізовану активну політику щодо забезпечення студентів флаєрами, запрошеннями на різноманітні вистави, театри, клуби, футбольні матчі.

Для вступу до профспілки потрібно написати заяву на вступ і заяву на утримання членських внесків.