Підрозділ практичної підготовки та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників коледжу створений  з метою  надання допомоги  студентам-випускникам  у пошуку їхнього першого місця роботи, плануванні кар’єрного зростання та адаптації до практичної діяльності в умовах  сучасного виробництва. Вся діяльність підрозділу з питань працевлаштування  спрямована на допомогу майбутнім фахівцям у професійному орієнтуванні.

Підрозділ займається налагодженням контактів з потенційними роботодавцями та організацію зустрічей з ними, інформування студентів і випускників про запити з підприємств, що надходять до підрозділу.

В планах роботи підрозділу практичної підготовки та сприяння працевлаштуванню розширення бази потенційних роботодавців, активна участь у різного роду презентаційних заходах, подальше ефективне сприяння працевлаштуванню випускників.

Наше місцезнаходження : каб. 62 – підрозділ практичної підготовки та сприяння працевлаштуванню.

До уваги студентів та випускників!

Якщо ви шукаєте тимчасову чи постійну роботу, сподіваємося, що ця інформація буде для вас корисною. Neuvoo.com.ua – це онлайн-ресурс для пошуку роботи, який безкоштовно збирає вакансії з сайтів пошуку роботи, рекрутингових агентств і бірж праці. Neuvoo – це не черговий сайт з базою вакансій. На відміну від всіх інших він індексує і збирає на одному порталі 100% вакансій країни та надає безкоштовний доступ до цієї бази  фахівцям, випускникам навчальних закладів та всім, хто шукає роботу. Сервіс працює в 37 країнах світу.

До вашої уваги посилання на безкоштовний сервіс http://neuvoo.com.ua/uk

Також цікавою для вас буде інформація з відділу працевлаштування Національного університету харчових технологій, який пропонує студентам та випускникам скористатися власним каталогом з пошуку  можливостей кар’єрного зростання за посиланням https://nuft.edu.ua/job/vakans/