Подорож стародавнім Львовом

У гості до митця!

22.09  – 24.09.2017р. члени туристично-краєзнавчого гуртка «Літературні подорожі» з керівником гуртка Юдицькою Л.М. та викладачем Коваленко Л.І.  відвідали стародавній Львів – місто Франка, де він прожив сорок років зі своїх шістдесяти. 

Місто Лева – поєднання древньої і сучасної архітектури. Під час екскурсії почули дивовижну історію  міста, його видатних мешканців. Побачили незабутньої краси храми, церкви, собори, каплицю Боїмів зі скульптурою Ісуса Христа Скорботного, театр опери та балету ім. Соломії

Крушельницької, який входить до переліку найкращих театрів Європи. Побували  на місці зйомок  фільму «Д’Артаньян та три мушкетери»,  площі Ринок – центральній площі міста.  Усіх приємно вразив пам’ятник засновнику міста Данилу Галицькому. Екскурсія підземеллями стародавнього Львова – це подорож в окреме загадкове, часами містичне, інколи романтичне життя міста. Львівська копальня кави теж гостинно відкрила свої загадкові підземелля і розповіла про те, як кава, завойовуючи світ, з’явилася у Львові

Мали унікальну можливість відвідати львівську ратушу і з висоти пташиного польоту оглянути панораму старовинного міста; побували у  кав’ярнях, почули безліч легенд, з ними пов’язаних. Скуштували львівського шоколаду, найсмачнішої кави, досхочу наїлися місцевих смаколиків.   Запам’яталася майстерня карамелі, де з радістю взяли  участь у майстер-класі з приготування карамелі з використанням натуральних інгредієнтів, створили власний карамельний шедевр. Кондитери перетворили приготування карамелі на справжнє шоу. Адже коли карамельну масу починають охолоджувати, вона стає пластичною, наче пластилін. Тоді з неї можна робити все: фігурки казкових героїв, льодяники, цукерки, карамельки і все-все-все! Цукерочки вийшли дуже смачні.

Незабутньою, особливо теплою була дружня доброзичлива атмосфера спілкування із львів’янами. Вразила чиста сучасна українська мова, краса якої зачарувала і полонила. Ця атмосфера надихнула наших студентів говорити рідною мовою.

Подорож до Галичини  була  вражаючою, пізнавальною, цікавою ! Навіть похмура погода і дощик не змогли зіпсувати настрою.