- Лабораторія мікропроцесорних систем та програмного забезпечення
- Лабораторія архітектури комп’ютерів
- Лабораторія периферійних пристроїв, системного програмування
- Кабінет хімії
- Кабінет економічних дисциплін. Кабінет обліку і звітності в галузі.
- Кабінет устаткування закладів ресторанного господарства
- Кабінет української мови та літератури, зарубіжної літератури
- Лабораторія теоретичних основ електротехніки
- Лабораторія організації обслуговування та барної справи
- Лабораторії монтажу, налагодження та експлуатації технічних засобів автоматизованих систем
- Лабораторія фізики, астрономії, основ теплотехніки
- Кабінет “Лабораторія фізичної хімії”
- Кабінет комп’ютерної графіки
- Лабораторія «Технологія приготування їжі»
- Лабораторія технології галузі та технохімконтролю
- Кабінет комп’ютерної електроніки та схемотехніки
- Лабораторія мікробіології та фізіології харчування
- Кабінет обладнання галузі. Промсанітарія
- Кабінет технології хлібопекарських, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів. “Метрології, стандартизації, сертифікації і управління якістю”
- Кабінет інженерної графіки
- Кабінет історії України та всесвітньої історії
- Кабінет обслуговування в закладах ресторанного господарства»
- Лабораторія теоретичних основ електротехніки, електрорадіовимірювань, теорії електромагнітних кіл та автоматизованого електроприводу.
Лабораторія периферійних пристроїв та системного програмування є структурним компонентом матеріально-технічної та навчальної бази циклової комісії комп’ютерної інженерії.
Лабораторія периферійних пристроїв та системного програмування оснащена десятьма сучасними персональними комп’ютерами, які об’єднані в локальну мережу та підключені до загальноколеджівської мережі та до мережі Internet. В кабінеті встановлений стаціонарний проєктор.
Апаратне та програмне забезпечення встановлене в лабораторії, дозволяє виконувати всі необхідні лабораторні та практичні роботи з системного програмування та периферійних пристроїв, забезпечує викладання практичних занять з дисциплін професійного циклу з діагностики ПК засобами операційної системи; обслуговувати принтери, сканери та ін. пристрої введення-виведення; діагностувати роботу моніторів та відеоадаптерів; об’єктно-орієнтованого програмування та інше.
Лабораторія забезпечена стендами «Склад жорсткого диску», «Склад лазерного принтера», «Алгоритми», «Базові алгоритмічні структури», «Загальна схема роботи компілятора», різними моделями вінчестерів. Відеофонд спеціальності містить навчальні фільми, відеоролики і презентації про периферійні пристрої, їх будову, принцип роботи.
Оформлений куточок на допомогу студентам, який містить методичні рекомендації, зразки оформлення дипломних, курсових робіт.
Матеріально-технічна база лабораторії відповідає вимогам сьогодення і забезпечує високий практичний рівень підготовки майбутніх фахівців з комп’ютерної інженерії.