- Лабораторія мікропроцесорних систем та програмного забезпечення
- Лабораторія архітектури комп’ютерів
- Лабораторія периферійних пристроїв, системного програмування
- Кабінет хімії
- Кабінет економічних дисциплін. Кабінет обліку і звітності в галузі.
- Кабінет устаткування закладів ресторанного господарства
- Кабінет української мови та літератури, зарубіжної літератури
- Лабораторія теоретичних основ електротехніки
- Лабораторія організації обслуговування та барної справи
- Лабораторії монтажу, налагодження та експлуатації технічних засобів автоматизованих систем
- Лабораторія фізики, астрономії, основ теплотехніки
- Кабінет “Лабораторія фізичної хімії”
- Кабінет комп’ютерної графіки
- Лабораторія «Технологія приготування їжі»
- Лабораторія технології галузі та технохімконтролю
- Кабінет комп’ютерної електроніки та схемотехніки
- Лабораторія мікробіології та фізіології харчування
- Кабінет обладнання галузі. Промсанітарія
- Кабінет технології хлібопекарських, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів. “Метрології, стандартизації, сертифікації і управління якістю”
- Кабінет інженерної графіки
- Кабінет історії України та всесвітньої історії
- Кабінет обслуговування в закладах ресторанного господарства»
- Лабораторія теоретичних основ електротехніки, електрорадіовимірювань, теорії електромагнітних кіл та автоматизованого електроприводу.
Мова - твердиня кожного народу, визначальна ознака держави, скарбниця культурних надбань людства, потужний національний чинник. І сьогодні завдання освіти - виховати нове покоління, яке б вільно володіло українською літературною мовою в усній і писемній формі як засобом та умовою успішної самореалізації особистості. Саме цьому сприяє робота кабінету української мови та літератури.
В основі роботи – новий підхід до навчально-виховної мети курсу української мови, що передбачає виховання студента як компетентну мовну особистість, яка відзначається високою мовною культурою; формування навичок комунікативно виправданого користування засобами мови в різних життєвих ситуаціях з обов’язковим дотриманням мовних норм та мовленнєвого етикету; вироблення вмінь пізнавати національне світосприймання, ментальність рідного народу.
Оформлення кабінету виконане в сучасному стилі. Створено навчально-методичні експозиції змінного та постійного характеру:стенди «Сумщини серцю палкому вклоняємось аж до землі», „ Літературна спадщина”, „Сумщина мистецька”, державна символіка, куточок підготовки до ЗНО.
Аудиторія оснащена мультимедійним проектором, що дозволяє демонструвати навчальні та художні фільми, презентації, студентські проєкти; комплектами тестових завдань, дидактичного, роздаткового матеріалу з різних мовних тем курсу для підготовки до ДПА та ЗНО. Є різні словники та сучасна методична література.
На базі кабінету щорічно проходять різні мовні конкурси, зокрема Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика та Всеукраїнська олімпіада з української мови. Це конкурси, які мають державне значення, бо готують до життя покоління українців, яке себе поважає, яке ставить собі за мету бути успішними на своїй землі. І тут успіхи не безрезультатні. Студенти є переможцями і призерами цих мовних конкурсів.