- Лабораторія мікропроцесорних систем та програмного забезпечення
- Лабораторія архітектури комп’ютерів
- Лабораторія периферійних пристроїв, системного програмування
- Кабінет хімії
- Кабінет економічних дисциплін. Кабінет обліку і звітності в галузі.
- Кабінет устаткування закладів ресторанного господарства
- Кабінет української мови та літератури, зарубіжної літератури
- Лабораторія теоретичних основ електротехніки
- Лабораторія організації обслуговування та барної справи
- Лабораторії монтажу, налагодження та експлуатації технічних засобів автоматизованих систем
- Лабораторія фізики, астрономії, основ теплотехніки
- Кабінет “Лабораторія фізичної хімії”
- Кабінет комп’ютерної графіки
- Лабораторія «Технологія приготування їжі»
- Лабораторія технології галузі та технохімконтролю
- Кабінет комп’ютерної електроніки та схемотехніки
- Лабораторія мікробіології та фізіології харчування
- Кабінет обладнання галузі. Промсанітарія
- Кабінет технології хлібопекарських, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів. “Метрології, стандартизації, сертифікації і управління якістю”
- Кабінет інженерної графіки
- Кабінет історії України та всесвітньої історії
- Кабінет обслуговування в закладах ресторанного господарства»
- Лабораторія теоретичних основ електротехніки, електрорадіовимірювань, теорії електромагнітних кіл та автоматизованого електроприводу.
Історія як предмет є унікальною, бо впливає на формування системи мислення, надає можливість людині вільно пересуватися в історичному просторі, озброює її знанням історичного досвіду, що в результаті дозволяє правильно оцінювати сучасні політичні й соціально-економічні процеси. До того ж, історичні знання сприяють формуванню власної точки зору особи і, разом з тим, вчать цінувати і поважати досвід попередніх поколінь. Саме цьому сприяє робота кабінету історії України та всесвітньої історії.
Кабінет оформлений в сучасному стилі, оснащений стендами, які допомагають активізувати пізнавальну діяльність студентів у засвоєнні навчального матеріалу. Як навчальна аудиторія використовується для викладання предметів історії України, всесвітньої історії та інших предметів гуманітарного циклу. Кабінет відіграє велику роль у формуванні предметно-історичних компетенцій молоді.
Тематика стендів кабінету
- Стенд «Періодизація історії України» має важливе значення для опанування дисципліни історії України.
- Композиція стендів «Пишаємося героїчними сторінками новітньої історії України» розповідає про боротьбу українського народу за самовизначення і творення власної держави, ідеалів, свободи, соборності та державності. Стенд І висвітлює події Української революції 1917 р., боротьбу за відновлення державності в 1918-1921 рр., основні здобутки держав УНР та ЗУНР. Стенд ІІ інформує студентів про досягнення українського народу в післявоєнний період (про шістдесятників та дисидентські організації) та період незалежності України (про події Помаранчевої революції, Революції Гідності тощо).
- Стенд «Колективізація. Голодомор 1932-1933 рр.» розкриває сутність політики колективізації та її наслідки.
- Стенд «Конституція України» розповідає історію українських конституцій та про основний закон сучасної України.
- Стенд «Державні символи України» дає можливість ознайомитися з державним прапором, державним малим гербом та державним гімном України.
- Композиція стендів «Наш край» містить історичну довідку про Сумщину, розповідає про походження символів Сумської області.
Аудиторія оснащена мультимедійним проектором, що дозволяє демонструвати навчальні фільми, презентації, студентські проекти; комплектами тестових завдань дидактичного, роздаткового матеріалу з різних тем для підготовки до ДПА та ЗНО з історії України. Кабінет сприяє розвитку ключових предметних компетенцій студентів, вихованню патріотизму, громадянськості.