Cемінарі на базі  Universita degli Studi dell’Insubria

21 лютого 2023 р. викладач Олена ЛЕСЬКО  взяла участь у  семінарі на базі  Universita degli Studi dell’Insubria (м. Комо, Італія) з теми: Міжнародний день рідної мови.  Учасники семінару ділилися досвідом про діяльність українських  закладів, що діють в Італії на волонтерських засадах, та їх важливу роль у збереженні національної ідентичності українців за кордоном.  Олена ЛЕСЬКО виступила перед італійською аудиторією українською мовою (у співпраці з перекладачем Наталією Ноняк), акцентуючи увагу на деякі історичні факти з  історії України. Дякуємо керівництву навчального закладу за організацію семінарів і можливість участі української громади.

Онлайн-марафон до Дня безпечного інтернету

7 лютого 2023 року з 12:00 до 16:00 відбудеться Онлайн-марафон до Дня безпечного інтернету за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації.

Марафон буде корисним для освітян та батьків. Участь у заході безкоштовна.

Приєднуйтеся та скористайтеся нагодою:

почути експертні виступи та отримати корисні поради щодо онлайн-безпеки для дітей від спікерів;

поставити запитання експертам наживо;

пройти онлайн-опитування та квест;

взяти участь у розіграші подарунків.

Під час марафону також будуть представлені можливості цифрових інструментів та платформ Google для безпечного перебування в інтернеті.

Долучайтеся до заходу у вівторок 7 лютого о 12:00 за посиланням: https://bit.ly/40frJA4

Програма та корисні матеріали доступні на сайті заходу: https://bit.ly/3jiUMlD

Захід відбудеться в межах співпраці Google Україна, Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації. Партнерами марафону є Ла Страда та ГО “Безбар’єрність”.

Беріть участь та покращуйте цифрову безпеку для вас та ваших учнів!


Ви отримали цей лист як заклад освіти, який рекомендований МОН України для залучення до встановлення національного рекорду щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education під час Всеукраїнськоого онлайн-флешмобу “Разом для найкращого Інтернету!”, який відбудеться 8 лютого 2022 року.

Щоб скасувати підписку на цю групу та більше не отримувати повідомлень із неї, надішліть електронний лист на адресу [email protected]

https://www.youtube.com/watch?v=wI7-v0Ne5Dc