Матеріально-технічна база

Коледж розташований в двох навчальних корпусах, загальна площа яких складає 10802.6 м2. Навчальні корпуси з’єднані між собою перехідною галереєю, а головний корпус з’єднаний переходом з гуртожитком секційного типу на 450 місць. Спортивний зал розташований в окремому приміщенні загальною площею 511.5 м2.

Для проведення навчально-тренувальних і оздоровчих занять в коледжі є гімнастичний комплекс, спортивний майданчик, військова полоса перешкод, силова та борцівська кімнати з відповідними спортивними снарядами і інвентарем, 25-метровий стрілецький тир. В коледжі постійно діє 9 спортивних секцій. Працює студентська їдальня на 120 посадочних місць.

У відповідності до діючих навчальних планів і програм підготовки спеціалістів в навчальному закладі обладнано 20 профільних лабораторій, 21 кабінет, а також 2 спеціалізовані дільниці для проведення слюсарно-механічної та електрорадіомонтажної практик.

З 1996 року в коледжі функціонує обчислювальний центр. 10 комп’ютерних класів повністю забезпечують професійну підготовку фахівців всіх спеціальностей. Сьогодні в навчальному закладі експлуатується 193 одиниці комп’ютерної техніки, крім того в достатній кількості є сканери, лазерні та струменеві принтери, широкоформатний принтер формату А1, мультимедійні пристрої 2 шт.

Коледж має безлімітне під’єднання до інформаційної мережі INTERNET, а локальна мережа закладу забезпечує до неї доступ практично всіх студентів та викладачів, а також мешканців гуртожитку.