День знань

День знань – яскраве, насичене емоційністю і хвилюючою атмосферою свято.
Особливим цей день є для студентів першокурсників. Вони перегорнули важливу сторінку в літописі своєї біографії і з трепетом і радістю чекають освоєння нових, ще незвіданих горизонтів у науках.
З початком нового навчального року студентів привітав директор коледжу Юрій Барилюк. У своїй промові він запевнив, що у навчальному закладі будуть створені всі умови для успішного отримання знань.
У цей день грамотами та відзнаками департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Національного університету харчових технологій за особливі успіхи в роботі було нагороджено викладачів коледжу.
В урочистій частині заходу було наголошено на важливих подіях в нашій країні – євроінтеграції нашої держави, боротьбі за свободу і незалежність на сході України. На свято був запрошений випускник коледжу, учасник бойових дій АТО Віталій Тараненко, він привітав студентів з Днем знань.
З нагоди 80-річчя заснування Сумської області рік 2019 оголошено роком Сумщини в Україні.
Зворушливі слова про любов до рідного краю, його здобутки й героїчні подвиги були одними із пріоритетних у заході. Кращим студентам коледжу Ярославі Лелюх та Артему Тітарєву було надано право покласти квіти до пам’ятника визволителям Сумщини.
Заступник директора з навчальної роботи Олександр Зігунов нагородив грамотами студентів – відмінників навчання та переможців обласних всеукраїнських конкурсів, олімпіад.
У другій частині – першокурсників приймали у студенти. Вони виголосили присягу, в якій обіцяли добре вчитись, дотримуватись традицій навчального закладу, бути гідними громадянами України.